Митний термінал класу "А"

Митний термінал ТОВ «МОФ» - це частина складського комплексу “MLP Чайка”, найбільшого логістичного проекту в Україні, який повністю відповідає сучасним міжнародним вимогам.

Митний склад (ТС, ТЛЗ)

Надаємо послуги митного складу класу "А", загальною площею 2308 кв.м та висотою 14 м, оснащений 5-поверховою системою стелажного зберігання вантажів, 7 рамп.

Склад временного хранения (СВХ)

*

Складські послуги

Митний термінал ТОВ "МОФ" готовий Вам запропонувати послуги комерційних складів класу "А"   та супутні сервіси. Ми готові до більш глибокої спеціалізації у наданні складських послуг, з індивідуальним підходом для кожного клієнта. 

Последние новости

На польсько-українському кордоні відкриють новий пункт пропуску

В Україні завершуються роботи з облаштування ділянки дороги Нижанковичі – Дрогобич – Стрий, яка веде до нового пункту пропуску "Нижанковичі – Мальховіце" на кордоні України та Польщі.

Про це повідомили у Міністерстві інфраструктури України.
Новий пункт пропуску передбачатиме рух легкових автомобілів та вантажівок із загальною масою до 3,5 тонн. Спочатку тут буде дозволено перетин кордону порожнім вантажівкам, а потім пункт пропуску діятиме для інших транспортних засобів та для пішоходів, зазначили у міністерстві.Будівництво пункту пропуску фактично завершено, залишається лише облаштування дорожньої та допоміжної інфраструктури. Пункт пропуску планується відкрити до кінця року.

Зеленський підписав закони для розблокування "митного безвізу" з ЄС

Президент Володимир Зеленський у вівторок увечері підписав проголосовані Верховною Радою закони, які є головною передумовою для приєднання України до так званого митного безвізу з Європейським Союзом.

Як повідомляє "Європейська правда", про це Зеленський заявив у вечірньому зверненні.

"Щойно я підписав ці документи про приєднання до Конвенції про спрощення формальностей у торгівлі товарами і до Конвенції про процедуру спільного транзиту. Вони є фактичною реалізацією "митного безвізу", – повідомив глава держави.

Як повідомлялося, Об’єднаний комітет Конвенцій про спільний транзит (NCTS) та спрощення формальностей ухвалив офіційне рішення запросити Україну приєднатися до них із 1 жовтня 2022 року.

Україна розпочала застосування NCTS з листопада 2020 року в пілотному режимі, а з березня 2021 року розпочато етап національного застосування NCTS.

За даними Мінфіну, станом на липень 2022 року у системі NCTS вже зареєстровані понад 1100 трейдерів, близько 4500 працівників митниці, подано більш як 5500 декларацій, 13 компаніям присвоєно статус фінансового гаранта, розпочато надання українським підприємствам спеціальних транзитних спрощень.

У липні Європейська комісія ухвалила рішення про запрошення України до Конвенції про процедуру спільного транзиту (NCTS) та до Конвенції про спрощення формальностей у торгівлі товарами.

Украина запускает электронную очередь на границе

15 декабря запускается экспериментальный проект электронной очереди на границе

Украина с 15 декабря запускает экспериментальный проект электронной очереди на границе. Такая очередь позволит заранее забронировать время прохождения пункта пропуска.

Об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на заявление премьер-министра Дениса Шмыгаля на заседании правительства.

По его словам, у Украины есть значительный транспортный потенциал, но иногда грузовики могут стоять в очередях на пунктах пропуска до двух недель.

Чтобы уже сейчас увеличить скорость пропуска на границе, правительство сегодня примет решение о внедрении экспериментального проекта "Электронная очередь пересечения границы". Такая электронная очередь позволит пользователям быстро проходить оформление, а транспортным средствам не простаивать по несколько дней, что сократит расходы бизнеса», – отметил Шмигаль.

Он добавил, что идея работы достаточно проста – бронирование времени, когда можно пересечь границу.

"Также будут созданы комфортные зоны ожидания", - добавил премьер.

Согласно постановлению, электронная очередь пересечения границы запускается в экспериментальном режиме с 15 декабря.

Наші переваги


Наші переваги:

 • Найкраще співвідношення якості митних послуг та їх вартості;
 • Наявність сертифікату ISO 9001 2015;
 • Поєднання митного терміналу, митного складу, митного брокера, комерційного складу, складських послуг та перевезень;
 • Швидке митне оформлення у нас практично гарантоване – на терміналі компактно розміщено підрозділи митниці, карантин рослин, ветеринарний та харчовий контроль;
 • Зручна транспортна розв'язка у районі СК "Чайка" (траса E-40; М-06 Київ – Чоп);
 • Зона прибуття більш ніж на 150 авто, що знаходиться під цілодобовим контролем служби фізичної охорони, камер відеоспостереження та реєстрації;
 • Митний склад класу «А», загальною площею 2003 кв.м та висотою 14 м, оснащений 5-поверховою системою стелажного зберігання вантажів. Висота стелажів може змінюватись, що дозволяє оптимізувати використання складського простору;
 • Зона підлогового зберігання дає можливість розмістити великогабаритні вантажі та проводити всі дозволені операції з вантажами під митним контролем;
 • Комерційний склад, загальна площа складу 2080 кв.м, висотою 14 м (висота стелажів може змінюватись)
 • Наша компанія пропонує - повний комплекс послуг, послуги з фасування, сортування, пакування, відбір зразків товару, формування промо-наборів, включаючи переупаковку та комплектацію, паспортизація товару, виготовлення стікерів різної складності, стікерування товару.
 • Готові надати клієнтам можливість роботи у рамках довгострокових угод;
 • Система електронного обліку вантажів та транспортних засобів;
 • Контрольно-пропускна система на в'їзді/виїзді із системою автоматичного зчитування номерних знаків, електронні автомобільні ваги;
 • 6 гідравлічних розвантажувальних рамп;
 • Кваліфікований персонал та вся необхідна для виконання вантажно-розвантажувальних робіт сучасна техніка;
 • Генератор та Starlink дозволяють працювати навіть під час тривалого відключення світла;

Карта проезда

Киевская обл., Киево-Святошинский район,
с. Чайки, ул.Антонова, 1-А (корпус №2)

Киевская обл., Киево-Святошинский район,
с. Чайки, ул.Антонова, 1-А (корпус №2)